Lottie Londoni meigipalettide kollektsioonide seas on erinevate meikide jaoks erinevad vegan koostisega meigipaletid!

03.01.2022

Piduliku nö „suitsusilmase“ meigi jaoks on ideaalne kasutada Lottie 12 värvi valikuga meigipaletti „The Smokes,“ Paleti tooni valikus on 12 erinevat laovärvi – sädelevast valgest, hallist, tumesinisest, kuldsetest toonidest kuni tumehalli toonini välja. Meigipaletis on kõrgpigmentatsiooniga lauvärvid, millega saad teha ülimalt popi ja glämmi pidulikku meiki. Meigipaletis leidub matte toone ja sädelevaid toone, mida saad omavahel segada ja ideaalselt hajutada värvitoone omavahel. Sobib ideaalselt nii päeva- kui ka õhtumeigi tegemiseks.

Naisele, kes armastab loomulikku ja looduslikke toone sobib kõige paremini meigipalett „Rusts“.

Jah, just need naturaalsed pruunikad, beezikad, mahedad loomulikud roosakad toonid leiad Sa 12 osalisest meigipaletist „Rusts“. Lauvärvipaletis leidub nii matte, satiinseid kui ka sädelevaid naturaalsete toonidega lauvärvi toone. Valikust leiad siidistest neutraalsetest värvidest kuni sädelevate pronksjate valikuteni, mis kõik annavad Su meigile veelgi säravamat naturaalset välimust juurde. Sobib ideaalselt nii päeva- kui ka õhtumeigi tegemiseks jättes meigikandjale loomuliku jume ja sära.

Meigipalett "Mauves" on 9 osaline meigipalett, mis on üks populaarsemaid meigipalette Lottie klientide seas. Meigipaletist leiad roosad, pruunikad, lillakad, beezid sädelevad ja matid toonid. Meigipaletis on kõrgpigmentatsiooniga lauvärvid, millega saad teha ülimalt poppi ja glämmi pidulikku meiki. Meigipaletis leidub matte toone ja sädelevaid toone, mida saad omavahel segada ja ideaalselt hajutada omavahel.

Lottie 4 osaline särapuudripalett "Shimmer Squad 4 Piece Higlighter holographic haul" - koosneb põsepunadest ja särapuudritest, mida saab kasutada ka lauvärvidena. Paletil on trendikad värvid, mis sobivad ideaalselt kergelt õhetanud lõpptulemuse saavutamiseks, et saaksid kumava ja särava meigi igal ajal. Neli erinevas toonis särapuudrit ühes eriväljaandelises paletis - see on imeline palett, millega saad oma pale eriliselt särama!