OINTMENT OF YOUTH®

09.01.2024

Oitment Of Youth.

Vastavalt nahatüübile oleme me kõik mures, et me meie nahk ei saa piisavalt niisutust ja veepuudus põhjustab järk-järgult dehüdratsioonikortsude tekkimist ning esimesi vananemismärke.

Cinq Mondes on sellest hästi aru saanud, pakkudes oma uhiuue kreemiga lahendust naha hüdratsiooni tugevdamiseks.

Oitment Of Youth pakub meile viiest haruldasest Hiina taimest koosnevat kontsentraati, millel on antioksüdantsed võimed. See uhiuus hooldus ühendab ka Imperata Cylindrica ja suure molekulmassiga hüaluroonhappe. Ühest küljest niisutavad need kaks võimsat taimset toimeainet nahka sügavalt, et saavutada pikaajaline toime ja moodustavad kaitsekilbi, mis hoiab vett rakkudes.

Oma asjatundlikkuse täiustamiseks on Cinq Mondes välja töötanud kaks spetsiifilist valemit, ühe kuivale nahale ja teise normaalsele ja kombineeritud nahale.

Kreem normaalsele ja kombineeritud nahale soodustab veevarude teket naharakkudes, tugevdades samal ajal selle barjääri, et neid varusid säilitada. Täiendav eksklusiivne toimeaine, orgaaniline riisipulber, kogub liigse rasu sinna, kus seda vaja on. Nahk on matistunud, tasakaalustatud, dehüdratsioonikortsud vähenevad.

Kreem kuivale nahale. Kuiv, ebamugav nahk, mis kipub punetama ja pingul või isegi ketendama, on dehüdreeritud nahk. Rikkaliku tekstuuriga kreem katab naha koheselt lohutava looriga, pakkudes kohest, aga jätkusuutlikku lahendust.  Selle jõud peitub eksklusiivses taimses toimeaines: Ceramide III. 

 

Kreemide uus koostis on 95% looduslikku päritolu!