„Staar" aktiivained kosmeetikatoodetes särava jume jaoks!

14.08.2023

Päikese käes viibimise ja ujumise tõttu tugevalt dehüdreeritud nahk läbib suvel ka kollageeni hävimise. Tänu peamistele aktiivsetele koostisosadele on lahendusi selle rehüdreerimiseks ja kollageenitootmise suurendamiseks.

 

Rehüdreerige intensiivselt hüaluroonhappega!

Suvel ujumine ja UV kahjustavad hüdrolipiidkilet naha pinnal. See ei suuda enam tagada selle kaitsefunktsiooni, mistõttu nahas looduslikult esinev vesi aurustub ning põhjustab dehüdratsiooni. Nahk on pingul, ebamugav ja võivad tekkidagi mõned kortsud. Selle nähtuse vältimiseks või sellest ülesaamiseks, kui on juba liiga hilja või peaaegu, kasutage ja isegi kuritarvitage hüaluroonhappel põhinevaid tooteid ja hoolitsusi. 

Just see kehaomane aine suudab siduda vett 1000–10 000 korda oma kaalust rohkem. Vaid üks gramm hüaluroonhapet seob 1–10 liitrit vett. Hämmastav, kas pole? Seetõttu on see ideaalne naha niisutamiseks. Cinq Mondeses on hüaluroonhape taimset päritolu. 

Kohese tulemuse jaoks võite kasutada üks või kaks korda nädalas Hüaluroonhappel ja niatsiinamiidil põhinevat Express Biotselluloosimaski.

Igapäevaseks niisutamiseks kasutage Precious seerumit, koos Precious päeva- või öökreemiga , et niisutada nahka ja anda sellele täiuslikum välimus.

                                                                                                                                                              

Taastage peptiididega!

UV-kiired, mida me vajame ja tahame, ei avalda kahjuks meie nahale sama mõju. Nad põhjustavad kollageeni ja elastiini, naha tugevuse ja elastsuse eest vastutavate valkude lagunemist. Lõppkokkuvõttes põhjustab see kortse ja naha lõtvumist. Selle nähtuse kompenseerimiseks kasutage tooteid, mis suurendavad kollageeni ja elastiini tootmist. Selleks on peptiididel põhinevad tooted meile väärtuslikud liitlased. 

Precious päeva- ja öökreemis sisalduvad ained stimuleerivad kollageeni sünteesi ning aitavad taastada siledama ja pringima naha.

 

Suurendage keramiididega barjäärifunktsiooni!

Kui nahka ründab UV-kiirgus, merevesi, basseinist tulenev kloor, on naha barjäärifunktsioon häiritud. Seetõttu tuleb vältida hüdrolipiidkile edasist kahjustamist. Unustage liiga abrasiivsed koorijad, puhastusvahendid, mis koorivad nahka ja taastavad teie hüdrolipiidkile, täites nahka keramiidide ja rasvhapetega, mis soodustavad nahabarjääri taastumist. See on aeg mil kasutada tooteid nagu Infinity kreem, mis põhineb Jeju saare väärtuslikul kameeliaõlil ja taimsel hüaluroonhappel. Loomulikult ärge unustage oma nahka UV-kiirte eest kaitsta päiksekaitsekreemiga- Tinted Multi-Protective Fluid 

 

Taasta oma mikrobioota probiootikumide ja prebiootikumidega!

Naha mikrobioota muutub sõltuvalt paljudest teguritest, eriti olenevalt keskkonnast kus te elate. Suvel kuumuse, niiskuse mõjul saab seda muuta.

Nahafloora tasakaalu säilitamiseks kasutage prebiootilisi ja probiootilisi tooteid, mis aitavad kaasa mikrobiota mitmekesistamisele ja kasvule. Näiteks Pre- ja probiootikumide seerumit, mis tasakaalustab mikrobioota, samal ajal nahka niisutades. Enne hooldust või pärast puhastamist (koos õrna puhastusvahendiga) pealekantav kahvatu tekstuuriga essents aitab muuta naha tervemaks.

                                                                                                                                                          

Luba endale SPA-rituaal sügavaks hoolduseks!

Lisaks igapäevasele rutiinile laske end ahvatleda spaahooldusel. Näiteks taoistlik näo- ja silmamassaažiravi. See terviklik ravi algab naha diagnoosimisega, et määrata kindlaks selle vajadused vastavalt teie harjumustele, aga ka aastaajale. Hoolitsus ühendab õrna puhastamise ja taoistlikud žestid, mis soodustavad vereringet ja lõõgastumist. Seejärel tehakse spetsiaalse õliga energeetiline massaaž. Sobiv hooldus niisutab nahka ja mask täiendab ja annab toitainevaesele nahale mugavustunde. Silmakontuuri ei jäeta välja, dreneeriv massaaž aitab kõrvaldada tumedad ringid, peened jooned ja tursed, et värskendada välimust.