Geltox Starter Kit

Geltox geelifektiga pealislaki komplekt

Komplekt
Tootekood: GT001EU

Geltox Starter Kit

Geltox geelifektiga pealislaki komplekt

Komplekt
Tootekood: GT001EU

42 €

Toote kirjeldus

Salongihooldus Sinu kodus. Innovatiivne koduhoolduse komplekt, mis muudab iga tava küünelaki kauapüsivaks geellakiks! Kõik, mis sa selleks vajad on Ciate Geltox pealisgeellakki ja LED lampi. Seega kõige keerulisem osa on valida oma lemmik värv näiteks juba oma olemasolevast küünelakivalikust. NB! Tavaküünelakk peab enne pealisgeellaki pealekandmist olema kuivanud. Kandes tavaküünelakile peale Geltox pealisgeellaki saavutad tugeva läike ja pikema küünelaki püsivuse.
Komplekt sisaldab: Geltox pealisgeellakki, Led lampi, küünepoleeri, plastikust küünenahkade tagasilükkajat ja Geltox Clanser puhastusainet.

Kasutusjuhend: https://www.youtube.com/watch?v=QuBMrw_kzYo

1. Eemalda küünelakk tavapäraselt ja puhasta küüneplaat Geltox Clanser puhastusainega, et eemaldada kõik õlijäägid küüntelt.
2. Viili ja poleeri küüned, et saavutada ühtlane tulemus. Eemalda küünetolm (nt harjakesega, kindlasti mitte sõrmedega, sest nii võib sattuda küüneplaadile naha loomulikku rasu).
3. Alusta küünte lakkimist nagu tavapäraselt: kanna küüntele aluslakk ja 2 kihti meelepärast värvilakki. Lase küüntel u 30 minuti vältel täielikult kuivada.
4. Kui värvilakk on kuivanud, alusta Geltox pealisgeellaki pealekandmist. Kanna ühtlase kihina pealislakk küüntele ja küüne servale ning kuivata LED lambi all 60 sekundit (ühekordne vajutus lampinupule on seadistatud 30 sekundile, kui vajutada lambinupule umbes 2 sekundit, siis on lambi töötamise ajaks 60 sekundit). Jälgi, et kõik küüned saaksid korralikult lambivalgusega kaetud. Kui tundub, et kõik küüned ei mahu korraga sobivasti lambi alla, siis tee protseduuri näiteks 2 või 3 küüne kaupa. Pöidlad tee eraldi teistest sõrmedest. Kui pealisgeellakki on läinud naha peale, siis eemalda see enne lambi alla panemist, tilgutades kaasasolevale pulgakesele mõne tilga Geltox Cleanser puhastusainet.
5. Geltox pealisgeellakk kuivab kohe peale lambia all kuivatamist – lõpetuseks puhasta küüned Geltox Cleanser puhastusainega immutatud vatipadjakesega.

Vihje: Topeltsära ja pikema kulumiskindluse saavutamiseks kanna küüntele teine kiht Geltox pealislakki ja kuivata lambi all.

Eemaldamine: https://www.youtube.com/watch?v=oup1PB1lM2g
CIATÉ Geltox geellaki turvaliseks eemaldamiseks soovitame kasutada Geltox Detox eemalduskomplekti.

1. Eemalda viiliga õrnalt läikiv kiht lakitud küüntelt, see aitab geellakki kiiremini eemaldada.
2. Kanna küüntele ja küünenahkadele Geltox Detox küüneseerumit ja masseeri sisse.
3. Lõika valmis sobiva suurusega plaastrid, immuta plaastril olev vatipadi Geltox Detox Removal Solution küünelakieemaldajaga ning mähi küüned tugevalt plaastriga, pannes vatipadjake vastu küünt. Lase mõjuda u 10 minutit ja seejärel eemalda lakk.
4. Poleeri õrnalt küüsi, et eemaldada jäägid ning kanna küüntele ja küünenahkadele veel kord Geltox Detox küüneseerumit.

Soovitused:
1. Varu aega hoolduseks u 60 minutit, sest värvilaki kuivamine enne Getox pealisgeellaki pealekandmist on väga oluline. Värvilaki kuivamine sõltub erinevatest laki tekstuuridest. Mida paksema tekstuuriga lakk on, seda kauem ta kuivab. Väldi liigselt paksu kihiga lakkimist, see võib tingida värvilaki kauema kuivamise.
2. Kasuta alati kvaliteetseid alus- ja värvilakke, mis tagavad laki parema püsivuse.
3. Kui oled ära teinud ettevalmistava maniküüri enne lakkimist, väldi küüneplaadi kokkupuutumist nahaga või õliga. Vajadusel puhasta küüne pind uuesti Geltox Clanser puhastusainega või isopropüülalkoholi sisaldava puhastusainega.
4.Väldi värvilaki „üleääre lakkimist“ ehk laki sattumist küünenahkadele. Geltox pealisgeellakk kinnitab värvilaki vaid küüneplaadile, mitte nahale. Nahale sattunud laki alt võib õhk vahele minna ja see võib kaasa tuua laki kiirema mahakoorumise. Puhasta üleliigne lakk küünenahkadelt enne Geltox pealisgeellaki pealekandmist.
5. Kanna Geltox pealisgeellakki kindlasti ka vaba küünetipu servale, see tagab laki parema püsivuse.
6. Peale Geltox pealisgeellaki kuivatamist Led lambi all, jääb küünepind veidi kleepuvaks. See on normaalne. Puhastage kindlasti kleepuv kiht küüntelt Geltox Cleanser’i või isopropüülalkoholi sisaldava puhastusainega immutatud vatipadjakesega.