Ciaté Geltox Detox

Ciaté geellakki eemaldamise komplekt

Komplekt
Tootekood: GT003

Ciaté Geltox Detox

Ciaté geellakki eemaldamise komplekt

Komplekt
Tootekood: GT003

30.5 €

Toote kirjeldus

Jäta salongi minemine vahele ja eemalda Ciaté Londoni Geltoxi kauatoimeline geellakk oma kodus. Järgi lihtsalt juhendit, et detox-ida oma küüned kõigest 10 minutiga. Väikesed sammud perfektsuse suunas!

Kasutamine

1. Eemalda viiliga õrnalt läikiv kiht lakitud küüntelt, see aitab geellakki kiiremini eemaldada.

2. Kanna küüntele ja küünenahkadele Geltox Detox küüneseerumit ja masseeri sisse.

3. Lõika valmis sobiva suurusega plaastrid, immuta plaastril olev vatipadi Geltox Detox Removal Solution küünelakieemaldajaga ning mähi küüned tugevalt plaastriga, pannes vatipadjake vastu küünt. Lase mõjuda umbes 10 minutit ja seejärel eemalda lakk

4. Poleeri õrnalt küüsi, et eemaldada jäägid ning kanna küüntele veel kord Geltox Detox küüneseerumit.

HOIATUSED: Väga tuleohtlik. Hoida eemal soojusallikatest ja leekidest. Vältige kokkupuudet värvitud või poleeritud pindade ja sünteetiliste materjalidega. Lahusti kuritarvitamine võib koheselt tappa. Vältida kokkupuudet naha ja silmadega. Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega. Mitte sisse hingata ega alla neelata. Allaneelamisel pöörduda viivitamatult arsti poole. Toote sissehingamisel viige värske õhu kätte ja veenduge, et hingamisteed ei oleks takistatud, pöörduge arsti poole. Kasutage piisava ventilatsiooniga. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kasutage ainult vastavalt juhistele.

Plaastri hoiatused: Sisaldab looduslikku kummilateksit. Võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Kui ilmnevad allergilise reaktsiooni nähud, lõpetage kohe kasutamine ja konsulteerige oma arstiga.

Koostisosad ja toimeained

Acetone, Isobutyl Acetate, Ethyl Acetate, Lanolin, D&C Violet No. 2 (CI 60725)