Lottie London uued vegan meigitooted, mis annavad sulle ainulaadse välimuse ja on ohutud su tervisele!

24.09.2021

ENNEOLEMATULT PIKAD RIPSMED, TÄIUSLIKUD KUJUNDATUD KULMUD JA PERFEKTNE LAINER!

Pikendage ripsmeid uuele kõrgusele Lottie Londoni uue ülipikendava Superfake ripsmetuššiga! Olge valmis ripsmeid tõsiselt suurendama, sest see suurepärane ripsmetušš tagab ripsmete pikkuse ja volüümi kuni 12 tundi.

Lottie Londoni uus toode Mega Brow on täiuslikult kujundatud kulmude saavutamiseks. Kuivatage ja sätige kulmud mittekuivatava, veega aktiveeritud vahaga, et hoida oma kulmud terve päeva fikseeritult. Mega Browd kasutades saate te suurepäraselt lamineeritud välimusega kulmud. Mega Browga on kaasas väike pintsel, mille abil saate vee ja kulmuvärvi abil lamineerida oma kulmud ideaalseks. Toode on saadaval kahes toonis: värvitu vaha või tumedama kulmu jaoks toonitud versioon. Toode on: vegan ja gluteenivaba.

Wing Edition uus innovaatiline silmalainer, mis on kahe erilise otsaga, ühes otsas on tiivakujuline tempel/aplikaator, millega joonistatakse lai sümmeetriline tiivakujuline laineri joon ja teises otsas on terava otsaga lainer, millega joonistatakse kitsas lainerijoon. Imelihtne on teha ise tiivakujuline lainerijoon!

Väike õpetus kuidas saavutada täiuslik kassisilm!

1 Samm: alustage tiiva kujulist lainerijoone loomist tempel/aplikaatoriga kummagi silma välisnurgast ja vajutage kindlalt alla. Musta tindiga lainer loob täiusliku tiivakujulise laineri joone vaid ühe pintsli tõmbega! Üldnõuanne 1 sammu juures: otse ette vaadates suunake tiivakujuline tempel/aplikaator diagonaalselt ülespoole, nii et see näeks välja nagu alumise ripsmejoone jätk.

2. Samm: ühendage terava laineri ots ülemise laineriga tehtud joonega ja oletegi saanud hakkama kõige lihtsama kassisilmaga, mis on kauapüsiv ning püsib peal terve päeva ja öö!

MMMM .....MAHLAKAD JA MITTEKLEEPUVAD HUULED LOTTIE HUULEÕLIGA!

Lottie Londoni Sweet Lips huuleõliga saate koheselt mahlakad ja mittekleepuvad huuled. Mandiõli toidab ja niisutab ning virsiku ekstrakti muudab huuled magusamaks. Toode on vegan. Valikus on 4 huuleõli - niisutav  virsiku ekstrakti maitseline huuleõli Peachy Cheeks, niisutav  maasika maitseline huuleõli  Strawberry Dreams, niisutav vaniljemaitseline huuleõli Oil Slick Vanilla Whip  ja  niisutav kirsimaitseline huuleõli Oil Slick  Extra Cherries.