Zoya Healing Dry Skin Hand & Body System Kit

Hooldav käte ja keha kreem ning seerum kuivale ja niiskusevaesele nahale

Komplekt
Tootekood: ZTNMHHC01

Zoya Healing Dry Skin Hand & Body System Kit

Hooldav käte ja keha kreem ning seerum kuivale ja niiskusevaesele nahale

Komplekt
Tootekood: ZTNMHHC01

46.5 €

Toote kirjeldus

Parim hooldus niiskusevaesele nahale. Kas teadsite, et naha lipiidkiht on naha kaitsekiht vältimaks niiskuskadu? See on kui hingav kaitsekiht meie nahale. Naha vananedes lipiidkiht jääb õhemaks ja kaotab oma kaitsvat toimet. Seega on väga oluline taastada ja kaitsta naha lipiidkihti, et saavutada perfektselt niisutatud nahk.


Hydrating Hand & Body Serum on unikaalne sprei seerum, mis imendub kiiresti, annab kohese ja püsiva tulemuse ning ei jäta nahka kleepuvaks. Naha niiskuse tasakaalu säilitajad hüaluroonhaped (AHA, BHA) ja võimsad antioksütandid parandavad koheselt naha visuaalset väljanägemist ning seerumi pideval kasutamisel väheneb kuivus nahas ja paraneb naha toonus. Peale seerumi kasutamist kreemitage nahka Healing Dry Skin Hand & Body Cream’iga et lukustada niiskus nahas.
Kasutamine: Piserdage seeriumit kätele, jalgadele või kehale ning masseeri kergelt.


Healing Dry Skin Hand & Body Cream on kergesti imenduv ja tugevasti niisutav kreem, mis annab kohese visuaalse tulemuse ning lukustab niiskuse nahas. Leevendab kuivast ja karedast nahast tingitud ebamugavustunnet kätel, jalgadel ja kehal. Parima tulemuse saavutamiseks soovitav kasutada koos Hydrating Hand & Body Serum niisutava seerumiga.
Kasutamine: Kandke kreemi soovitud piirkonnale kehal, kätel või jagadel.
Hoiatus: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vaid välispidiseks kasutamiseks. Ei ole mõeldud kasutamiseks näole.